fbpx
 

Müügitingimused

1. Müügitingimuste kehtivus

1) Müügitingimused kehtivad veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja Ettevõtja Weekend Club OÜ. (edaspidi Veebipood) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

2) Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad www.seifclub.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

3) Veebipood seifclub.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel.

 

2. Hinnainfo

1) Kõik veebipoes toodud hinnad sisaldavad käibemaksu 20%

2) Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni.

3) Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Tarbija ja Weekend Club OÜ vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

4) Veebipood jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.seifclub.ee

5) Kõik tehingud teostatakse EUROdes. Võimalikudeks makseviisideks on pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay ja Liisi ID.

 

3. Tellimuse vormistamine

1) Lisage soovitud tooted ostukorvi seejärel mine kassasse, vali sobiv pank ja esita tellimus.

2) Ostukorvis valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja vajutage lingile „Mine kassasseˮ. Seejärel kuvatakse ekraanile arve, mille saate tasuda mugavalt pangalingi kaudu euromaksena. Andmed euromakse sooritamiseks koos kõigi kehtivate riiklike maksudega ja lisanduvate tasudega leiate pärast tellimuse kinnitamist ekraanile kuvatud arvelt.

3) Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie broneering ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.

4) Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse igapäevaselt (nt E−P 8.00−21.00).

 

4. Müügilepingu jõustumine

1) Kauba müügilepinguga kohustub veebipood seifclub.ee andma Tarbijale üle kinnituse, et teenus on valmis kasutamiseks, omandi ülemineku Tarbijal, Tarbija aga kohustub veebipoele tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa.

2) Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse automaatselt.

3) Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist Ettevõtte pangakontole.

 

5. Kohaletoimetamine

1) Pärast müügilepingu jõustumist vormistab veebipood tellimuse koheselt.

2) Tarbija saab veebipoe tellimuse e-mailile ühe tunni jooksul peale makse kinnitamist.

 

6. Tagastamisõigus

1) Weekend Club OÜ ööklubi SEIF veebipoes www.seifclub.ee müüdavatel kaupadel puudub tagastamisõigus.

2) Veebipoes www.seifclub.ee müüdava kliendikaardi tingimused on veebilehel kirjas, kasutaja saab nendega tutvuda. Kliendikaart on digitaalselt registreeritav toode ja seda ei ole võimalik tagastada.

3) Weekend Club OÜ ei kohustu veebipoest www.seifclub.ee ostetud lauabroneeringut hiljem tagasi ostma. Kuna lauabroneeringud müüakse kindladele üritustele, mis toimuvad kindlatel kuupäevadel ostub toodete uuesti- edasimüük äärimselt keerukaks ja tekitab müüjale lisakulutusi.

 

7. Vääramatu jõud

1) Veebipood ei vastuta Tellijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida veebipood ei saanud mõjutada või ette näha.

 

8. Isikuandmete töötlemine

1) Tarbija annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, email)

2) Veebipoel seifclub.ee-l on õigus kasutada Tarbija elu- või emaili aadressi reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks

Tarbijale.

3) Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva

nõude sissenõudmiseks.

4) Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku

veebilehel (link otsepostituse mooduli juurde).

5) Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab. Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka veebipoel ligipääs.

 

9. Pretensioonide esitamise kord

1) Veebipood seifclub.ee vastutab Tarbijale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Tarbijale.

2) Tarbijal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipood seifclub.ee poole, esitades arve, mille alusel kauba ostu eest tasuti.

3) Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-postiaadressile info@seifclub.ee pretensiooni, kus on

märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.

5) Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise kohta peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduse avastamisest.

8) Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Tarbijaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

9) Tarbijal on õigus nõuda veebipoelt ostuhinna alandamist või lepingu lõpetamist ja kauba eest raha tagasi nõuda, kui veebipoel ei ole võimalik kaupa parandada või asendada, kauba parandamine või asendamine ebaõnnestub, veebipood ei ole kauba puudust mõistliku aja jooksul kõrvaldanud, tarbijale on tekitatud põhjendamatuid ebamugavusi.

 

10. Tarbija õigus pöörduda tarbijakaebuste komisjoni poole

1) Kui Veebipood on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus Veebipoe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule.

Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse.

 

11. Tarbija / Klient peab olema vähemalt 21 eluaastat vana. Weekend Club OÜ ei kontrolli ostu sooritamise ja ostetud toote isiku samasust ega vastuta sellest tingitud mistahes kahjude eest. Alaealisi klubist sisse ei lasta ka pileti ettenäitamiselt ja nende piletite eest raha tagasi ei saa.

 

12. Weekenc Club OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Teie ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

 

13. Selleks et meie online süsteemist kaupu osta või lauda broneerida. Valige Teile sobiv üritus. Sealjuures sobiv toode või laud mida soovite endale õhtuks broneerida. Edasi Lisage valitud toode ostukorvi. Minge edasi maksmis lehele. Sisestage Teilt küsitud andmed (Nimi, email, telefon) ja kinnitage ost makstes pangalingiga.

 

14. Toodete kirjeldus:

Pilet

Maksab alati 12€

Kodulehelt ostetud pilet tagab eelisjärjekorras sissepääsu

Klubist väljudes kaotab pilet kehtivuse

Pilet kehtib vaid dokumendi ettenäitamisel

Klubikaart

SEIFi klubikaart tagab Sulle ja Sinu kaaslastele parimad tingimused pidutsemiseks!

Klubikaardi tellimisel tarneaeg kuni 14 päeva.

Klubikaardi privileegid:

Eelisjärjekorras sissepääs kahele
Sünnipäeval klubikaardiga tasuta sissepääs viiele.

Klubikaardi soodustused rakenduvad ka Tartus (Ülikooli 8)
Eripakkumised klubikaardi omanikele.

Klubi baarides soodustus 5%
Kaart kehtib ka eriüritustel.
Kaart kehtib 1 aasta.

Lauabroneerimine

Kõik laua paketid sisaldavad:

  • Tasuta ja/või soodushinnaga pääsmeid
  • Eelisjärjekorras sissepääsu
  • Makstud summa ulatuses baarikrediiti
  • Lauateenindust
  • Suupisteid