fbpx
 

Sünnipäev SEIF’is

Otsite kohta, kus tähistada unustamatut sünnipäeva?
Kogu kaaslased kokku ja tähista tähtpäeva koos meiega.

.

SEIF on see õige koht, kui hindate professionaalset teenindust, kvaliteetset programmi ning mõnusat miljööd.

.

Võtke meiega ühendust ning leiame just teile sobiva lahenduse!
Meil on pakkuda teile neli suurepärast lahendust, kuidas saaksite oma tähtpäeva nautida:

——————————————–

Soodne sissepääs
Sünnipäeva puhul koondage oma seltskond kokku ning sisenemisel SEIFi kehtib teile ja teie kaaslastele sooduspilet hinnaga 5€

.

Antud pakkumise saate dokumendi alusel meie klubi piletikassast ning sünnipäevapakkumine kehtib sünnipäevanädalal vabalt valitud õhtul.

.

Broneerides laua, voolab šampust ojadena, sest makstud summa ulatuses baarikrediiti koos mugava lauateenindusega garanteerib meeleoluka sünnipäevapeo, millest ei tohi ilma jääda.

.

Big&Private on suuremale seltskonnale mõeldud privaatne peopakett, mida on võimalik broneerida omanäolisteks pidudeks. Ruumi atmosfäär sobib väga hästi sünnipäevade või teiste oluliste sündmuste tähistamiseks.

.

Pidades mugavat ja personaalset pidu on võimalus ka osa saada üldisest meelelahutusprogrammist, mis asub vaid käeulatusekaugusel.

.

Private Party Room on väiksemale seltskonnale mõeldud privaatne peopakett, mida on võimalik broneerida omanäolisteks pidudeks. Ruumi atmosfäär sobib väga hästi sünnipäevade või teiste oluliste sündmuste tähistamiseks.

.

Pidades mugavat ja personaalset pidu on võimalus ka osa saada üldisest meelelahutusprogrammist, mis asub vaid käeulatusekaugusel.